Sytjena silikoni plus nipple cover

1,300L

Sytjena silikoni plus nipple cover në ofertë. Sytjenat janë kupa A, kupa B, dhe kupa C. Në ngjyrë nude.  Ideale për tu perdorur nën fustane për eventet tuaja. Jepini kuptim verës që po vjen

SKU: 999 Categories: , , Tags: ,

Description

Ne ngjyre nude

Ne paketim perfshihen sytjena plus nipple cover

 

Additional information

Masa

KUPA A, Kupa B, Kupa C

Title

Go to Top