Sytjena me mbushje, bust

1,400L

2 in stock

Sytjena me mbushje. Në ngjyrë bezhe. Masa 75, 80. Me super push-up. Marka Orkide.  Ne paketim gjenden të dy llojet e rripave pas, me dantellë dhe transparent.  Jane ideale për fustane, për eventet tuaja më të rëndësishme.

SKU: 9020 Categories: , Tags: ,

Description

Marka orkide

Super push up

Ngjyra bezhë

Additional information

Masa

75-B, 80-B

Go to Top