Set mbathje sytjena me dekore

Original price was: 2,200L.Current price is: 1,700L.

Set mbathje sytjena. Ju vjen në masat 75 80 85  kupa B. Mbathjet janë normale. Recipetat janë pa mbushje me një shtresë sfungjeri. Eshtë material shumë i butë në trup. Ngjyra dhe dekori si në foto. Ne cmim ofertë

Additional information

Masa

75-B, 80-B, 85-B

Go to Top