Home/Femra/kemishe nate/Set kemishe në ngjyrë te kuqe, me pëlhurë viskoni

Set kemishe në ngjyrë te kuqe, me pëlhurë viskoni

3,999L

Set kemishe me pëlhure viskoni. Gjendet në ngjyrën dhe dekorin si në foto. Materiali është shume i butë në përdorim. Ideale për një mbrëmje te këndshme pranë njerëzve tuaj të dashur. Marka NBB

SKU: 66692 Categories: , Tags: ,

Description

  • Lahet ne 40 gradë
  • Nuk mban rrudha
  • Materiali është antialergjik
  • Në Tiranë posta falas, në rrethe 200 leke

Additional information

Masa

Large, Medium, Small

Title

Go to Top