Pizhama sateni, set në ngjyrë blu

2,800L

Pizhama sateni për femra. Në pakëtim do të gjeni tutat e gjata, tutat e shkurtra dhe kanatjerja. Ngjyra blu si në foto dhe me dekoret e bardha. Materiali eshte shume i butë ne trup. Idëale per një mbrëmje të këndshme në pushimet tuaja apo dhe në perditshmeri.

SKU: 3258 Categories: , Tag:

Description

Marka NBB

Lahen me gradacion

Seti është identik si në foto, ngjyrat dekoret.

Additional information

Masa

Large, Medium, XLarge

Go to Top