Mbathje për femra me dantellë

249L

58 in stock

Mbathje për femra. Me motive dantellë në pjesën anësore dhe pas. Materiali është 90% pambuk dhe 10% elastan. Rrijnë shumë mirë në trup dhe nuk duken nën xhinse. Ju vijnë në ngjyrë të zezë dhe të bardhë

SKU: 241 Categories: ,

Description

Të dhëna të domosdoshme

  • Lahen deri në 40 gradë celcius
  • Masat jane të standartit europian
  • Materiali është antialergjik

Additional information

Masa

L-XL, S-M

Ngjyra

E bardhe, E zeze

Go to Top