Mbathje pambuku për meshkuj

280L

Mbathje pambuku për meshkuj. Në ngjyrë të bardhe dhe të zezë. Masat M, L, XL. Materiali 100% pambuk. Shumë të rehatshme në përditshmëri. Lahen lehtë me 40 gradë.

Description

Marka Namaldi

Lahen ne 40 grade

Materiali 100% pambuk

Additional information

Ngjyra

E bardhe, E zeze

Masa

Large, Medium, XLarge

Go to Top