Korse me bel te lartë

1,400L

Korse me bel të lartë. Masat gjendje jane M-L, L-XL, XL-2XL. Në ngjyrë bezhë. Materiali 88% mikrofibër dhe 12% elastan. Eshtë shumë i qëndrueshëm dhe ju jep një formë shumë elegante. Produkti ynë ka një strukturë 100% origjinale. Do t’ju ndihmojë të ndiheni më të lirë dhe më mirë duke bërë një ndryshim për ju.

SKU: 2027 Categories: , Tags: ,

Description

88% mikrofibër poliamide
Është e qëndrueshme.
Ka  cilësi të mirë.
Është higjienike.

12% elastan
Është fleksibël.
I përshtatshëm për përdorim të gjatë.
Ruan strukturën e trupit .

Additional information

Masa

L-XL, M-L, XL-2XL

Title

Go to Top