Kanatjere për meshkuj të cilësisë premium

499L

54 in stock

Kanatjere për meshkuj të rehatshme dhe shumë cilesore. Materiali 90% pambuk dhe 10% elastan. Qepjet jane te holla dhe nuk duken nën këmishë, sidomos për ata individë që këmishen e kanë pjesë te punës së tyre të përditshme. Marka Namaldi

Description

Të dhëna të domosdoshme

  • Lahet deri në 40 gradë celcius
  • Nuk mban rrudha
  • Masat jane të standartit europian
  • Materiali është antialergjik

Additional information

Masa

Large, Medium, Small, XLarge

Ngjyra

Blu, E bardhe

Go to Top