Kanatjere pambuku për meshkuj

400L

Kanatjere për meshkuj.  Në ngjyrë të bardhë. Kanatjerja është me rripa të hollë në sup dhe e prodhuar me 100% pambuk. Prerja rri pas trupit dhe ka elasticitet të mjaftueshëm.

Description

Marka Namaldi

Lahet në 40 gradë

 

Additional information

Masa

Large, Medium, Small, XLarge, XXLARGE

Go to Top