Kanatjere mikrofibër për femra

400L

Kanatjere mikrofiber për femra. Ju vjen në ngjyrat të bardhë, të zezë dhe bezhë. Materiali është pambuk 90% dhe elastan 10%. Kanatjerja ju rri pas trupit. Lahet me gradacion. 

Description

Marka Namaldi

Lahet ne 40 grade

Antialergjike

Additional information

Ngjyra

bezhe(nude), E bardhe, E zeze

Masa

Large, Medium, Small, XLarge

Go to Top