Intimo per meshkuj te rehatshme, boksera

399L

Out of stock

Intimo per meshkuj me material pambuku 90% dhe 10% elastan. Në ngjyrë te zezë dhe gri. Rijnë mirë në trup dhe nuk shkaktojnë irritime në lëkurë. 6 cope i merrni për 2199 lekë

Description

Intimo per meshkuj. Ne ngjyre gri dhe te zeze. Materiali eshte 100% pambuk.
Marka Namaldi.
Masat deri ne xl te standartit evropian

Additional information

Ngjyra

E zeze, Gri

Masa

Large, Medium, Small, XLarge

Go to Top