Home/Femra/Corape per femra/Corape për atlete për femra

Corape për atlete për femra

250L

Corape për atlete për femra. Rrijnë shumë bukur dhe ju japin elegancë në kombinim me veshjen që keni përzgjedhur. Materiali është 98% Polyamide – 2% Elastane. Masa është standarte që i pershtatet masave36-39. Ju vijnë në ngjyrë të zezë dhe të bardhë

SKU: N39-2 Categories: , Tags: ,

Description

Gjëndje ngjyrë e zezë dhe të bardhë

Masa është standarte që i pershtatet masave36-39.

Additional information

Ngjyra

E bardhe, E zeze

Title

Go to Top