Boksera modali

Original price was: 500L.Current price is: 450L.

Boksera modali. Kombinojnë vlerat më të mira të dy fibrave asaj natyrale pambuku dhe asaj sintetike modali. Ju vijnë në ngjyrë te zezë dhe gri. Janë të rehatshme në përdorim të përditshëm. Ju vijnë në cmim oferte nga 500 në 450 lekë për copë

SKU: 198 Categories: ,

Description

Fibra modal ka një ndjesi tepër të butë. Pëlhurë me aftësi frymëmarrje: Modal është ideale për veshje sportive, shtresa bazë, bluza dhe të brendshme, pasi thurja e pëlhurës është shumë e frymëmarrjes. Ka aftësi absorbuese ndaj lageshtirës. Qëndrueshmëria: Modali është shumë i fortë për shkak të thurjes së ngushtë dhe fibrave të gjata. Ndaj dhe këto boksera modali jane shumë të përshtatshme në përditshmëri

Additional information

Ngjyra

E zeze, Gri

Masa

Large, Medium, Small, XLarge

Title

Go to Top