Bluze per femra. Materiali mikrofibër(pambuk 90% elastan 10%). Rri pas trupit dhe mjaft e rehatshme. Nuk shkakton irritime ne lekurë. Masat jane S, M, L, XL. Sipas standartit europian të masave. Ngjyrat jane e bardhe dhe e zeze.