Viti 2021 duket se ka shfaqur dashurinë e madhe qe kemi ne femrat për rroba banjo. Mund tashmë t’i konsiderojmë si detajin më të nevojshëm për ndryshim, mendoni për printimet e kafshëve me përbërjen e butë si pëlhurë. Ka diçka tek noti qe insitiktivisht ju ekzalton, ndoshta sepse simbolizojnë ditët e ngrohta të verës ose momentet e pushimeve që i’u bëjnë nostalgjike. Në pjesën e mëposhtme do të zbulojmë rrobat e banjës më IN të verës për 2021 që do iu bëjnë aq entuziaste sa do t’i filloni blerjet e koleksionit të ri që tani. Nëse jeni si unë, do biem në një konsesus që, nuk ekziston termi “shumë” kur bëhet fjala për rroba banje. Për të pare prerjet unike të rrobave të banjës mjafton një scroll

1. Rroba banjo me 3 pjesë

Kur vjen puna te rrobat e banjos ju keni dëgjuar me trupore apo dhe mbathje sytjena. Po për ato me 3 pjesë?
Një nga tendencat më të reja të verës 2021, rrobat e banjës me tre pjesë përfshijnë mbathje dhe recipeta dhe një sarong të ngjashëm për t’u mbështjellur rreth belit tuaj ndërsa jeni duke u relaksuar pishinë ose bregdet
Ju mund të zgjdhni një stil klasik ngjyrësh ose ti miksoni ngjyrat për nje luk me ekstrem si Emily Ratajkowsky

rroba nbanjo me 3-pjese

2. Rroba banjo me prerje

Lamtumirë prerje e njëaanshme hapjeje, përshëndetje prerja në formën e hapjes së çelsit. Ky dizain delikat do t’a përqëndrojë vëmendjen në një pjesë strategjike të trupit tuaj. Mos të harrojmë efektin shumëpërdoues që ky model posedon. Edhe Kylie Jenner eshte ne trend me kete postim para shume kohesh. Mund gjithashtu ta kombinoni me xhins të shkurtër!

rroba-banjo-me-prerje

3. Rroba banjo me motive kafshësh

Të gjithë jemi në dijeni të përhapjes dhe pranisë massive të printimeve të kafshëve dhe nuk jemi ankuar aspak apo jo?. Të gjithëve na pëlqejnë të jemi sa më pranë modes ashtu siç na pëlqen të kombinohemi me ngjyrat gjallëruese që ato ofrojnë. Freskoni koleksionin tuaj të rrobave të banjës me printimet e kafshëve duke zgjedhur mes printimeve tuaja të preferuara

rroba banjo me motive kafshesh

4. Siluetat asimetrike

Nëse nuk shqetësoheni për disa shenja qe mund tju ngelen nga kremi kundra diellit atëherë modelet asimetrike bëjnë per ju. Të qënurit standarte dhe fikse jo domosdoshmërisht është kusht për t’u dukur bukur. Përkundrazi, me modelin e seteve asimetrike ju mund të theksoni linjat tuaja si dhe të dukeni më speciale duke u larguar ndaj të qënurit e zakonshme, në të jashtëzakonshme

rroba-banjo-asimetrike

5. Rroba banjo pastel

NIsh redaktorit dhe krijuesit të “Jade Swim”, “ Brittany Kozerski-Freeney” shprehet se:
“Për pranverën krijuam një koleksion pastel I cili ka qënë një ndër koleksionet më të arrira deri më sot në shitjet me pakicë. Blerësit do e adhuronin ngjyren neutral që pastel në vetvete përmban e cila gjithashtu përshtatet me garderobën tuaj. Gjithashtu kemi përfshirë pastel të ndërlidhur në variacione të ngjyrave të lëkurës.”

6. Pëlhura e butë

Duke qëne se viti 2020 u kalua pjesa më e madhe ne rehatinë e shtëpisë 2021 do të ofrojë modele të tilla që të ofrojnë po të njëjtin komoditet që do të na reflekotoje të njëjtin sentiment, rehati dhe komforditet. Sipas Naomi Newirth, dizenjuesia dhe kreu i një ndër brandeve më ikonike të të brendëshmeve Acacia, ky sezon do të përqëndrohet tek struktura e materialit te rrobave të banjos”

7. Trianogolot minimaliste

E nëse favorizimi i ngjyrave të gjalla dhe printime të çuditshme është gjithmonë argëtuese në blerjen e rrobave të reja të banjës, ky sezon i rikthehet bukurisë së gjenezës. Në të vërtetë nuk ka asgjë të mërzitshme në një bikini trekëndësh të dizajnuar në mënyrë perfekte. Dhe pjesa më e mirë për këtë siluetë të thjeshtë? Stilimi i tij me aksesorë miqësorë për plazhin.

rroba banjo triangolo

8. Rroba banjo me braziliane “të vogla”

Po, stili i “pacipë” me bel të lartë i viteve ’80 është këtu për të shkëlqyer. “Ne po shohim klientë dhe shitës me pakicë të gatshëm për të treguar më shumë lëkurë”, zbulon Kozerski-Freeney.
Shitjet e rrobave të banjos me tanga jane nga më të shiturat per momentin jo vetëm nga shitjet online por dhe nga rrjetet e shitësve me pakicë.

rroba banjo me brazilian te holla

9. Rroba banjo me dekolte të thellë

Sa më e thellë të jetë V-ja, aq më mirë. Kjo është motoja e shumë personave të famshëm, përfshirë Jennifer Lopez drejtpërdrejt këtë vit (dhe në përgjithësi) kur bëhet fjalë për zgjedhjet e tyre të rrobave të banjës. Nëse shqetësoheni se po tregoni më shumë sec duhet, ka dhe rroba banjo me rripa horizontale që ju mbulojnë disi:)

rrova banjo me dekolte te thelle

10.Rroba banjo me motive retro

Këtë verë, ka të ngjarë të vini re shumë rroba banje – si monokini i zi që kishte veshur Kim Kardashian në pushimet e fundit – unaza sportive. Pavarësisht nëse janë akrilikë si Kim, krom ose breshkë, detajet e unazës na kthejne ne vitet 1960 dhe shtojnë një theks retro por akoma modern në rrobat e banjos

rroba banjo me unaza